20 grudnia 2021 Autor Piotr Wyłączono

Naprawa mostu do maszyny Sanderson

Naprawialiśmy „legendę” można tak powiedzieć. Dziś marka Sanderson krąży jedynie na aukcjach sprzętu używanego. Mało kto wie że  w 1981 roku Sanderson został nagrodzony Złotym Medalem za Maszyny przez Królewskie Towarzystwo Rolnicze Anglii (RASE). Jeśli chcecie zapoznać się szczegółowiej z historią tej marki to zapraszamy tutaj: https://tractors.fandom.com/wiki/Sanderson

Trafiła do nas belka mostu od Pana Marcina i trzeba przyznać że tak profesjonalnie przygotowanej i dostarczonej belki mostu dawno nie widzieliśmy. Pan Marcin zadbał o wszystko kompleksowo, także z naszej strony słowa uznania.

Jeśli wiesz, że masz do czynienia z tak unikatowym tematem, to biorąc się za niego musisz być świadom, że albo belka mostu nowa będzie niebotycznie droga albo będzie zupełnie niedostępna. Dlatego naprawa wymagała jeszcze większej roztropności. Jak most napędowy od Sandersona wygląda po naszej naprawie możecie zobaczyć poniżej. Jeśli sami posiadacie most napędowy który chcielibyście naprawić i przywrócić mu dawną użyteczność to serdecznie zapraszamy.


Zapraszamy do kontaktu. Dzwoń od Pn do Pt w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numery:

Michał : 606 634 847
Piotr : 666 031 013
Sylwek: 606 634 835


Jeśli szukasz części do mostu napędowego to zajrzyj tutaj: https://www.caseczesci.pl/home/ Masz pytania dzwoń lub napisz na czacie, znajduje się w prawym dolnym rogu. Zapraszamy.


Strona główna » Naprawa mostu do maszyny Sanderson