O nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i poznać naszą historię dobrze trafiłeś. Sam zobacz jak wraz z nami możesz rozwijać swój biznes.

Facebook

Zobacz nas na Facebook

Instagram

Zobacz nas na Instagram-ie

YouTube

Zobacz nas na YouTube

Nasza historia

Zaczęliśmy działalność w 2007 roku jako Unicons Sylwester Koneczniak aby w 2014 przekształcić się w Unicons Sp. z o.o. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą części do maszyn budowlanych marki Case, New Holland oraz całej grupy CNH. Oprócz tego w naszym asortymencie występują także części do osi i mostów napędowych marki Carraro oraz Dana Spiecer. Od 2008 roku zajmujemy się również pracami serwisowymi, i tak najpierw były to naprawy mostów napędowych aby na chwilę obecną naszymi pracami obejmować praktycznie cały zakres napraw maszyn.

Nasza historia to tak naprawdę część Państwa historii. Nie było by nas, bez Was drodzy Państwo. Wszystkie relacje które powstały przez te lata ukształtowały nas, nauczyły i ciągle uczą. Z naszej strony zawsze staramy się aby cały proces obsługi był dla Państwa jak najbardziej profesjonalny i miły, a zaufanie którym nas Państwo obdarzacie motywuje nas do dalszej pracy.